zamknij reklamę

Trudny moment... mecz SAN NOZDRZEC - Orły Jabłonka

Trudny moment... mecz SAN NOZDRZEC - Orły Jabłonka

Już w niedzielę przyjdzie nam się zmierzyć z jedna z tych drużyn, której zdobywanie punktów w tym sezonie przychodzi z dużą trudnością, lecz jak sami wiemy z doświadczenia takie mecze sa dla nas trudniejsze niż z faworytami. Trzeba podnieść głowy do góry po ostatniej wpadce, bo tak trzeba określić porażkę z Górnikiem i wrócić do gry z przed feralnej niedzieli. A więc, walka i spokój na boisku, tylko to pozwoli nam osiągnąć cel jakim jest dla nas zdobycie kompletu punktów na własnym obiekcie. Wszyscy widzimy się na zbiórce o godzinie 14:00.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij