Trudny moment... mecz SAN NOZDRZEC - Orły Jabłonka

Już w niedzielę przyjdzie nam się zmierzyć z jedna z tych drużyn, której zdobywanie punktów w tym sezonie przychodzi z dużą trudnością, lecz jak sami wiemy z doświadczenia takie mecze sa dla nas trudniejsze niż z faworytami. Trzeba podnieść głowy do góry po ostatniej wpadce, bo tak trzeba określić porażkę z Górnikiem i wrócić do gry z przed feralnej niedzieli. A więc, walka i spokój na boisku, tylko to pozwoli nam osiągnąć cel jakim jest dla nas zdobycie kompletu punktów na własnym obiekcie. Wszyscy widzimy się na zbiórce o godzinie 14:00.