zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niebocko
3:1
LKS Izdebki
Sokół Trześniów
1:4
San Nozdrzec
Sokół Domaradz
5:2
Orły Jabłonka
LKS Golcowa
5:0
Zryw Dydnia
LKS ASM STARTER Hłudno
3:1
Górnik Grabownica
JKS Jasionów
3:0
LKS Wzdów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
0:5
LKS ASM STARTER Hłudno
Sokół Trześniów
1:0
Górnik Grabownica
Zryw Dydnia
1:6
Sokół Domaradz
LKS Wzdów
2:10
LKS Golcowa
San Nozdrzec
1:3
Victoria Niebocko
LKS Izdebki
3:4
JKS Jasionów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
4:0
LKS Wzdów
LKS Golcowa
4:2
LKS Izdebki
LKS ASM STARTER Hłudno
1:1
Zryw Dydnia
Victoria Niebocko
4:1
Sokół Trześniów
Górnik Grabownica
6:2
Orły Jabłonka
JKS Jasionów
5:3
San Nozdrzec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
4:0
Orły Jabłonka
Zryw Dydnia
2:11
Górnik Grabownica
Victoria Niebocko
1:2
JKS Jasionów
LKS Wzdów
2:3
LKS ASM STARTER Hłudno
San Nozdrzec
5:4
LKS Golcowa
LKS Izdebki
4:2
Sokół Domaradz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
1:4
San Nozdrzec
LKS Golcowa
1:6
Victoria Niebocko
LKS ASM STARTER Hłudno
0:3
LKS Izdebki
Górnik Grabownica
5:1
LKS Wzdów
JKS Jasionów
3:6
Sokół Trześniów
Orły Jabłonka
3:0*
Zryw Dydnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
5:2
Zryw Dydnia
Victoria Niebocko
1:4
Sokół Domaradz
LKS Wzdów
1:5
Orły Jabłonka
San Nozdrzec
3:1
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Izdebki
6:1
Górnik Grabownica
JKS Jasionów
2:3
LKS Golcowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
2:4
LKS Izdebki
Sokół Domaradz
7:0
JKS Jasionów
LKS Golcowa
4:1
Sokół Trześniów
LKS ASM STARTER Hłudno
0:4
Victoria Niebocko
Zryw Dydnia
5:4
LKS Wzdów
Górnik Grabownica
2:0
San Nozdrzec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
4:0
LKS Wzdów
LKS Golcowa
3:2
Sokół Domaradz
Victoria Niebocko
1:2
Górnik Grabownica
San Nozdrzec
5:0
Orły Jabłonka
LKS Izdebki
4:0
Zryw Dydnia
JKS Jasionów
3:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
1:2
Victoria Niebocko
Sokół Domaradz
5:0
Sokół Trześniów
LKS ASM STARTER Hłudno
0:2
LKS Golcowa
Zryw Dydnia
1:10
San Nozdrzec
LKS Wzdów
1:8
LKS Izdebki
Górnik Grabownica
3:3
JKS Jasionów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
1:1
LKS Izdebki
Sokół Domaradz
2:2
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Golcowa
3:1
Górnik Grabownica
Victoria Niebocko
3:2
Zryw Dydnia
San Nozdrzec
5:0
LKS Wzdów
JKS Jasionów
2:1
Orły Jabłonka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
1:2
Sokół Trześniów
Zryw Dydnia
4:10
JKS Jasionów
LKS Wzdów
0:5
Victoria Niebocko
Orły Jabłonka
1:3
LKS Golcowa
Górnik Grabownica
6:1
Sokół Domaradz
LKS Izdebki
2:1
San Nozdrzec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Grabownica
1:0
LKS ASM STARTER Hłudno
Zryw Dydnia
0:4
LKS Golcowa
LKS Wzdów
3:2
JKS Jasionów
Orły Jabłonka
1:1
Sokół Domaradz
San Nozdrzec
2:2
Sokół Trześniów
LKS Izdebki
1:1
Victoria Niebocko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
8:0
Zryw Dydnia
LKS Golcowa
7:1
LKS Wzdów
LKS ASM STARTER Hłudno
4:1
Orły Jabłonka
Victoria Niebocko
1:2
San Nozdrzec
Górnik Grabownica
2:0
Sokół Trześniów
JKS Jasionów
1:0
LKS Izdebki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
2:1
Victoria Niebocko
LKS Wzdów
1:3
Sokół Domaradz
Orły Jabłonka
1:10
Górnik Grabownica
San Nozdrzec
4:0
JKS Jasionów
LKS Izdebki
2:0
LKS Golcowa
Zryw Dydnia
0:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
0:3*
LKS Izdebki
LKS Golcowa
1:6
San Nozdrzec
LKS ASM STARTER Hłudno
4:1
LKS Wzdów
Orły Jabłonka
3:2
Sokół Trześniów
Górnik Grabownica
3:0*
Zryw Dydnia
JKS Jasionów
3:5
Victoria Niebocko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
3:0
JKS Jasionów
Zryw Dydnia
0:3
Orły Jabłonka
LKS Wzdów
0:6
Górnik Grabownica
San Nozdrzec
7:2
Sokół Domaradz
LKS Izdebki
3:0
LKS ASM STARTER Hłudno
Victoria Niebocko
1:1
LKS Golcowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
2:2
San Nozdrzec
Sokół Domaradz
1:0
Victoria Niebocko
Zryw Dydnia
1:4
Sokół Trześniów
Orły Jabłonka
7:0
LKS Wzdów
LKS Golcowa
1:2
JKS Jasionów
Górnik Grabownica
1:1
LKS Izdebki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
5:0
LKS Golcowa
Victoria Niebocko
3:3
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Wzdów
1:2
Zryw Dydnia
San Nozdrzec
1:3
Górnik Grabownica
LKS Izdebki
6:0
Orły Jabłonka
JKS Jasionów
4:1
Sokół Domaradz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
2:2
LKS Golcowa
Zryw Dydnia
1:7
LKS Izdebki
LKS Wzdów
0:3
Sokół Trześniów
Orły Jabłonka
2:6
San Nozdrzec
LKS ASM STARTER Hłudno
3:3
JKS Jasionów
Górnik Grabownica
1:1
Victoria Niebocko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
2:0
Sokół Domaradz
LKS Golcowa
4:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Victoria Niebocko
3:1
Orły Jabłonka
San Nozdrzec
3:0*
Zryw Dydnia
LKS Izdebki
6:0
LKS Wzdów
JKS Jasionów
3:2
Górnik Grabownica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Dydnia
0:4
Victoria Niebocko
LKS Wzdów
2:0
San Nozdrzec
Orły Jabłonka
0:2
JKS Jasionów
LKS Izdebki
1:1
Sokół Trześniów
Górnik Grabownica
1:0
LKS Golcowa
LKS ASM STARTER Hłudno
3:0*
Sokół Domaradz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Golcowa
0:3*
Orły Jabłonka
Victoria Niebocko
5:0
LKS Wzdów
Sokół Trześniów
1:0
LKS ASM STARTER Hłudno
San Nozdrzec
0:2
LKS Izdebki
JKS Jasionów
4:2
Zryw Dydnia
Sokół Domaradz
2:3
Górnik Grabownica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości