zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niebocko
3:1
LKS Izdebki
Sokół Trześniów
1:4
San Nozdrzec
Sokół Domaradz
5:2
Orły Jabłonka
LKS Golcowa
5:0
Zryw Dydnia
LKS ASM STARTER Hłudno
3:1
Górnik Grabownica
JKS Jasionów
3:0
LKS Wzdów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
0:5
LKS ASM STARTER Hłudno
Sokół Trześniów
1:0
Górnik Grabownica
Zryw Dydnia
1:6
Sokół Domaradz
LKS Wzdów
2:10
LKS Golcowa
San Nozdrzec
1:3
Victoria Niebocko
LKS Izdebki
3:4
JKS Jasionów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
4:0
LKS Wzdów
LKS Golcowa
4:2
LKS Izdebki
LKS ASM STARTER Hłudno
1:1
Zryw Dydnia
Victoria Niebocko
4:1
Sokół Trześniów
Górnik Grabownica
6:2
Orły Jabłonka
JKS Jasionów
5:3
San Nozdrzec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
4:0
Orły Jabłonka
Zryw Dydnia
2:11
Górnik Grabownica
Victoria Niebocko
1:2
JKS Jasionów
LKS Wzdów
2:3
LKS ASM STARTER Hłudno
San Nozdrzec
5:4
LKS Golcowa
LKS Izdebki
4:2
Sokół Domaradz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
- : -
Zryw Dydnia
Sokół Domaradz
1:4
San Nozdrzec
LKS Golcowa
1:6
Victoria Niebocko
LKS ASM STARTER Hłudno
0:3
LKS Izdebki
Górnik Grabownica
5:1
LKS Wzdów
JKS Jasionów
3:6
Sokół Trześniów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
5:2
Zryw Dydnia
Victoria Niebocko
1:4
Sokół Domaradz
LKS Wzdów
1:5
Orły Jabłonka
San Nozdrzec
3:1
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Izdebki
6:1
Górnik Grabownica
JKS Jasionów
2:3
LKS Golcowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
2:4
LKS Izdebki
Sokół Domaradz
7:0
JKS Jasionów
LKS Golcowa
4:1
Sokół Trześniów
LKS ASM STARTER Hłudno
0:4
Victoria Niebocko
Zryw Dydnia
5:4
LKS Wzdów
Górnik Grabownica
2:0
San Nozdrzec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
4:0
LKS Wzdów
LKS Golcowa
3:2
Sokół Domaradz
Victoria Niebocko
1:2
Górnik Grabownica
San Nozdrzec
5:0
Orły Jabłonka
LKS Izdebki
4:0
Zryw Dydnia
JKS Jasionów
3:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
1:2
Victoria Niebocko
Sokół Domaradz
5:0
Sokół Trześniów
LKS ASM STARTER Hłudno
0:2
LKS Golcowa
Zryw Dydnia
1:10
San Nozdrzec
LKS Wzdów
1:8
LKS Izdebki
Górnik Grabownica
3:3
JKS Jasionów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
1:1
LKS Izdebki
Sokół Domaradz
2:2
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Golcowa
3:1
Górnik Grabownica
Victoria Niebocko
3:2
Zryw Dydnia
San Nozdrzec
5:0
LKS Wzdów
JKS Jasionów
2:1
Orły Jabłonka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
1:2
Sokół Trześniów
Zryw Dydnia
4:10
JKS Jasionów
LKS Wzdów
0:5
Victoria Niebocko
Orły Jabłonka
1:3
LKS Golcowa
Górnik Grabownica
6:1
Sokół Domaradz
LKS Izdebki
2:1
San Nozdrzec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij