zamknij reklamę

Serial pt. "MUSiMY WYGRAĆ odc. ! Zryw Dydnia-SAN NOZDRZEC

Serial pt. "MUSiMY WYGRAĆ odc. ! Zryw Dydnia-SAN NOZDRZEC

Premiera serialu, w którym San powinien, ba! musi odgrywać główną rolę, przypada w niedzielę na godzinę 12:00 na stadionie w Dydni. To mecz z outsiderem naszej grupy, który do tej pory zgromadził raptem 4 "oczka" sensacyjne remisując w Hłudnie z tamtejszym LKS-em 1:1 i wygrywając w męczarniach z ostatnim w tabeli Wzdowem 5:4. Nie owijając w bawełnę jeśli Nozdrzec nie rozstrzela w samo południe Dydni i nie przywiezie 3 punktów, to będzie to MEGA SENSACJA... nie! To będzie katastrofa! Ale wszyscy wiemy jaki jest football, bądź jak mówią Amerykanie Soccer... nieprzewidywalny w każdym momencie. Widzimy się wszyscy w niedzielę na zbiórce o 10:30 i jedziemy do Dydni po swoje!!!! Tylko SAN!!!! LKS!!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij