Kolejny mecz bez porażki !

W ostatnim dniu weekendu majowego rozegraliśmy mecz na własnym stadionie z drużyną z Lubatowej. Goście przyjechali w okrojonym składzie, ale jako pierwsi zdołali trafić nam gola. Bramkę zdobył środkowy pomocnik po strzale z dystansu w pierwszym kwadransie meczu. To goście dominowali w pierwszej części spotkania tworząc bardzo groźne akcje na naszą bramkę, głownie prawą stroną boiska wykorzystując bardzo szybkiego pomocnika, lecz nasza obrona była na tyle czujna, by zapobiec stracie kolejnych bramek.

W 30 minucie świetną akcję przeprowadził Damian Zdeb, który ruszył z obrony przez całą połowę i mając przed sobą tylko bramkarza chybił o kilka centymetrów . Lubatowa straciła bramkę w najgorszym momencie meczu, bo tuż przed przerwą. W 40 minucie po podaniu Damiana Cichego, Kamil Kijowski zachował zimną krew i strzelił po długim rogu nie dając szans bramkarzowi. Zdążyliśmy wyrównać przed przerwą.

Początek drugiej połowy był przespany przez drużynę gości co w 50 minucie wykorzystał ponownie "Lolek". Dostał on prezent od stopera Lubatowej, który podał mu piłkę pod nogi, a Kamil w sytuacji sam na sam sprostał zadaniu i pokonał bramkarza po raz drugi . Były to pierwsze w karierze dwa gole Kijowskiego w jednym meczu - gratulujemy ! Goście chcąc zdobyć punkt na naszym boisku rzucili się do ataku lecz ich skuteczność była bardzo słaba. Gola na 3-1 zdobył Dawid Cichy , który strzelił piekną bramkę z 20 metrów nie dając szans bramkarzowi uderzając w samo okienko bramki.

Gratulujemy naszym piłkarzom i cieszymy się z kolejnych 3 oczek. Przed nami DERBY na które zapraszamy już 8 maja na stadion do Wesołej . Podejmiemy tam zamykającą podium B klasy LKS Wesołą, do której po wygranym meczu możemy zbliżyć się na 1 punkt. Mecz o godzinie 13-00 !!