Derby!!! W ten weekend wszystko inne traci znaczenie...

Derby!!! W ten weekend wszystko inne traci znaczenie...

Po 3 sezonach przerwy spowodowanej naszym awansem do B-klasy, Gmina Nozdrzec znowu będzie świadkiem wielkiego pojedynku derbowego, gdyż w niedzielę na stadionie w Nozdrzcu drużyna Sanu, podejmować będzie rywala ,, zza miedzy" LKS HŁUDNO... W to niedzielne popołudnie przestanie mieć znaczenie dotychczasowa forma obydwu zespól czy ich pozycja w tabeli - będzie liczyć się tylko to żeby wygrać w derbowym pojedynku nie ważne jakim kosztem... liczyć się będzie tylko zwycięstwo!

Przed nami najważniejszy mecz rundy jesiennej. Myślę, że nikogo nie trzeba specjalnie motywować.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości