Czas na powtórkę sprzed lat. SAN NOZDRZEC-LKS Wzdów

Czas na powtórkę sprzed lat. SAN NOZDRZEC-LKS Wzdów

Nie mielibyśmy nic przeciwko gdyby w niedzielne popołudnie zawodnicy Sanu zafundowali nam powtórkę z przed 3 lat. Wtedy to Wzdów rzucony został na zbyt głębokie wody Sanu i dostali u nas 14 bramek. Czy to scenariusz ciężki do powtórzenia? Otóż nie, gdyż Wzdów nie prezentuje jesienią nic szczególnego - nic co mogło by nas zaskoczyć. Nawet brak Grzesia Kiełbasy,, który pauzuje za kartki nie powinien być dla nas problemem, przecież jest Hałas, jest Gromala i rozpędzony Wojtek Wlizło. A więc misja Wzdów... widzimy się wszyscy na zbiórce w niedzielę o 14:00... a jakże idziemy dalej po swoje! Tylko SAN!!!! LKS!!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości