Wysokie zwycięstwo na inaugurację wiosny

(4x Grzegorz Kiełbasa, Damian Cichy, Andrzej Sochacki, Kamil Kijowski, Mateusz Gromala)

D. Chrapek-D. Zdeb; T. Szul(80' D. Toczek); R.Pyś; P.Baran- K.Kijowski; G. Kurzydło, D. Kucz; A. Sochacki(46' M. Gromala); D. Cichy(85' D. Kędzierski); G. Kiełbasa

Mecz zaczęliśmy z dwiema nowymi twarzami :

- Damianem Cichym

Obaj przyszli do nas na wypożyczenie z " Pogórza Bachórz "

WITAMY !

Na mecz wybraliśmy się autobusem liczącym 30 osób w tym 14 piłkarzy.

Spotkanie zaczęliśmy bardzo dobrze, otwierając wynik spotkania za pośrednictwem Grzegorza Kiełbasy już w 3 minucie meczu po asyście Damiana Cichego, który dośrodkował piłkę ze skrzydła boiska, a Grzesiek dopełnił formalności.

W 15 miucie strzelamy drugą bramkę . Tym razem na listę strzelców wpisuję się Andrzej Sochacki strzelając bramkę po rzucie rożnym.

Na 3-0 strzela bramkę Grzegorz Kiełbasa, który dobija piłkę po złym wybiciu obrońców drużyny przeciwnej.

Tuż przed przerwą do grona strzelców dopisuje się nasz debiutant Cichy, który po pięknym dośrodkowaniu Kijowskiego umieszcza piłkę w siatce strzałem głową, Mamy 4-0, lecz to nie koniec bramek w pierwszej połowie. Goście odpowiadają nam z rzutu karnego, który był odgwizdany przez zagranie ręką Damiana Zdeba. Na przerwę schodzimy z wynikiem 4-1 mając już w garści 3 pkt - i tak też się stało, ponieważ 3 punkty wywieźliśmy dopełniając formalności strzeleckich w 2 połowie.

Najpierw kapitalnym strzałem popisuję się Kamil Kijowski, który umieścił piłkę w samym okienku bramki z około 18 metra , później znów z dobitej piłki strzela Kiełbasa kompletując Hat-Tricka, następnie na liste strzelców wpisuję się Gromala który wykorzystał sytuacje * oko w oko * z bramkarzem . Ostatniego gola dokłada ponownie Kiełbasa nie myląc się sam na sam z bramkarzem. Przy ostatnich dwóch bramkach asystował Zdeb.

Goście w drugiej połowie strzelili bramki po :

- indywidualnej akcji

- dośrodkowania ze skrzydła boiska

- oraz dobijając piłke kilka razy do bramki Chrapka

Dodam, że nasz bramkarz obronił drugiego karnego gospodarzy.

Podsumowując cieszy postawa naszych zawodników, ponieważ są w gazie strzeleckim i wywieźli 3 pkt z trudnego terenu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy ! Martwi jednak strata 4 bramek, lecz miejmy nadzieję, że za tydzień na własnym stadionie będzie lepiej !

Będziemy podejmować Lubatówkę o godzinie 13-00 na własnym boisku . Serdecznie zapraszamy !