Takiego meczu świat nie pamieta... LKS Izdebki - SAN NOZDRZEC

Takiego meczu świat nie pamieta... LKS Izdebki - SAN NOZDRZEC

Nawet najstarsi Indianie nie pamiętają czegoś takiego... Będzie to pierwszy oficjalny mecz ligowy między Izdebkami a Nozdrzeckim Sanem. Nasz rywal, to drużyna z ogromnymi tradycjami. Mało tego, przez długie lata wizytówka gminy Nozdrzec. Na stadionie w Izdebkach w pokonanym polu zostawały takie drużyny jak Brzozovia, Iskra Przysietnica i wiele innych uznanych w okręgu piłkarskich marek. Ale co nas to obchodzi, my mamy niezłą serię 3 wysokich wygranych, my mamy dwa oczka więcej od naszego rywala, który jest jednym z głównych faworytów do awansu, bo przecież w zeszłym roku mocno pukali do drzwi A klasy. Mimo, że Izdebki będą grać u siebie i są mimo wszystko faworytem tego meczu, staniemy na głowie, a jak trzeba będzie to zrobimy jeszcze więcej i na pewno tanio skóry nie sprzedamy. Dodatkowej pikanterii temu historycznemu wydarzeniu dodaje to, iż w sztabie szkoleniowym Izdebek jest nasz były prezes Łukasz Gaweł, a w kadrach obu ekip zawodnicy ostatnio grający w drużynach, z którymi teraz przyjdzie im się zmierzyć Darek Toczek(eks-San) Grzesiu Kiełbasa, Krzysiek Uryć, Bartek Hałas( eks-Izdebki)

Ciężki mecz derbowy przed nami, ale jeśli będzie tak, że cały San zawsze razem, stać nas na wiele. Widzimy się wszyscy na zbiórce o 13:00. TYLKO SAN!!!!!! LKS!!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości