Łatwe 3 punkty?

Już w najbliższą niedzielę czeka nas mecz z Jabłonką na własnym stadionie. Pojedynek z outsiderem wydaję się być łatwy i bezproblemowy dla naszych graczy, tabela i ostatnie mecze graczy z Jabłonki wyraźnie pokazują ich słabą formę. Bilans bramkowy Orłów (31 - 92) pokazuję, że mimo straty dużej ilości bramek, zawodnicy Jabłonki potrafią również strzelać, na co na pewno musimy uważać na naszym specyficznym stadionie.

Mogą to być dla nas cenne 3 punkty w walce o wyższą lokatę na koniec sezonu, ponieważ 4 punkty straty do 7 miejsca przy 9 punktach do zdobycia dają nam duże nadzieje na dobre zakończenie sezonu.

Ostatni pojedynek między naszą drużyną a Orłami skończył się walkowerem dla Jabłonki (brak dokumentów tożsamości).

W naszym zespole z powodu zawieszenia za żółte kartki zabraknie kapitana Grzegorza Kurzydło oraz najlepszego strzelca drużyny Michała Sycza, co na pewno jest bardzo dużą stratą dla naszej drużyny. Jest to okazja dla zmienników, aby wywalczyć sobie miejsce w składzie na ostatnie mecze w sezonie.

Sędziowie: Śnieżek J., Rajchel

LKS San Nozdrzec - Orły Jabłonka