Nurt Potok Gospodarze

Kamil Sanocki
Wojciech Kłosowicz

13.08.2015

W pierwszej połowie mecz toczył się głównie w środku boiska. Więcej z gry miała drużyna z gości, jednak Nurt dzięki dobrej obronie nie dopuszczał do groźnych sytuacji. Gospodarze grając z kontry próbowali zdobyć bramkę, lecz strzały były za słabe lub niecelne. Decydująca akcja w pierwszej odsłonie miała miejsce w 37 minucie. Po rzucie wolnym drużyna Guzikówki objęła prowadzenie. Wynik mógłby być wyższy, lecz przyjezdni trafili dwa razy w jednej akcji w poprzeczkę.

Druga połowa dostarczyła dużo więcej emocji, dzięki odważniejszej grze gospodarzy pojawiły się szanse na wyrównanie. Najpierw dobrej sytuacji Paweł Karamon minimalnie przestrzelił po dobrej wrzutce z boku boiska. Następnie okazji strzeleckiej nie wykorzystał Wojciech Kłosowicz, przegrywając pojedynek z bramkarzem oko w oko. Jednak do trzech razy sztuka po wrzutce z rzutu rożnego przez Martyna Zajchowskiego i zbiciu piłki przez Andrzej Karamona piłkę do bramki z dwóch metrów skierował Wojciech Kłosowicz. Gdy zanosiło się na dogrywkę, w ostatniej doliczonej minucie goście zdobyli zwycięską bramkę.

Bramki:

0:1(37min.) - Guzikówka Krosno

1:1(80min.) - W.Kłosowicz (asysta A.Karamon)

1:2(90+2min.) - Guzikówka Krosno

Nurt: P.Smyka - S.Komisarz, H.Bućko, T.Lisowski, M.Maciejowski - M.Zajchowski, P.Karamon, A.Karamon, P.Cyrulik - Ł.Wnenczak(56` W.Kłosowicz), G.Janeczek(71` K.Sanocki)

Żółta kartka: P.Karamon, W.Kłosowicz