Autor:

LKS Wesoła

Utworzono:

30.03.2020

Na zakończenie sezonu 2014/2015 wygrywamy z Golcową i wspaniale kończymy rozgrywki w klasie "C".Nie wątpliwie najważniejszym wydarzeniem meczu był występ naszego grającego trenera Pawła Pezdana, który strzelił hattricka i udowodnił swojąwartość dla zespołu. Niestety był to Jego pożegnalny meczz nasza drużyną, czy można sobie wymażyć lepsze pożegnanie?? Chyba nie.Po 2,5 roku pracy z powodów osobistych Trener PawełPezdan zrezygnował z dalszej współpracy. Dziękujemy mu za trud i czas jaki poświęcił dla naszego zespołu. To między innymi dzięki niemu możemy świętować historyczny pierwszy awans do wyższej klasy rozgrywkowej...

11.Paweł Pezdanbramkabramkabramkazmiana60"Patryk Pileckibramka

Początek spotkania był nieco nerwowy w naszym wykonaniu, alepo kilku minutach szybko wróciliśmy na właściwe tory.Trzeba powiedzieć iż od początku do końca meczu byliśmy stroną dominującą. Częściej gościliśmy na połowie przeciwnika i co chwila stwarzaliśmy sobie mniej lub bardziej klarowne sytuacje bramkowe. Wynik otworzył w 15 minucie wspomniany Paweł Pezdan który otrzymał podanie od naszego kapitana, i uderzył w długi róg z 18 m. A 7 minut później było już 2-0 z ostrego kąta strzelił Witold Drewniak. Goście od czasu do czasu także straszyli, lecz bramkarz idefensywa sobie radziła z ich atakami. Do przerwy 2-0.

Na początku drugiej części Golcowa zagrała bardziej ofensywnie, lecz nie zdołała nic ustrzelić. Co sięnie udało przyjezdnym udało się miejscowym, w 50 minucie znów za sprawą Barcia i Pezdana. Ten pierwszy dośrodkował a drugi głową skierował futbolówkę do siatki. Wtedy stało się jasne,że 3 punkty raczej zostaną w Wesołej. Grający wspaniałe zawody Paweł Pezdan podwyższa na 4-0 i kompletuje swojego hattricak. Następnie opuszcza boisko żegnany gromkimi brawami przez naszych piłkarzy i publiczność zgromadzoną na spotkaniu. Goście zdobywają honorowe trafienie z rzutu wolnego. Lecz 2 minuty po tym odpowiadamy kolejną bramką,tym razem Pilecki, który zmienił naszego trenera. Kolejny zmiennik Krzysztof Wójcik,także zdobywa swoje trafienie i ustala wynik meczu na 6-1. W spotkaniu na szczycie bardzo pewnie i przekonywająco zwyciężamy gości z Golcowej i udowadniamy że awans do B klasy się nam jaknak bardziej należy.Brawo! Brawo! Brawo! Był szampan, były tańce, były śpiewy, no i oczywiście były podziękowania....