Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
3:1
Sokół Domaradz
LKS Hłudno
2:1
JKS Jasionów
Victoria Niebocko
2:1
LKS Golcowa
LKS Wzdów
5:4
Orły Jabłonka
San Nozdrzec
3:3
Jutrzenka Jaćmierz
Zryw Dydnia
0:14
LKS Górki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wzdów
1:5
LKS Golcowa
Orły Jabłonka
6:0
Zryw Dydnia
Jutrzenka Jaćmierz
4:1
Sokół Domaradz
LKS Górki
3:0
Sokół Trześniów
San Nozdrzec
1:6
LKS Hłudno
JKS Jasionów
1:4
Victoria Niebocko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
0:1
Orły Jabłonka
Sokół Domaradz
4:2
LKS Górki
LKS Hłudno
1:0
Jutrzenka Jaćmierz
Victoria Niebocko
1:0
San Nozdrzec
LKS Wzdów
0:3
JKS Jasionów
Zryw Dydnia
0:4
LKS Golcowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Golcowa
3:0
Sokół Trześniów
LKS Hłudno
3:3
Victoria Niebocko
Orły Jabłonka
0:4
Sokół Domaradz
Jutrzenka Jaćmierz
1:0
LKS Górki
San Nozdrzec
3:0
LKS Wzdów
JKS Jasionów
9:1
Zryw Dydnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
3:0
JKS Jasionów
Sokół Domaradz
0:3*
LKS Golcowa
Victoria Niebocko
0:0
Jutrzenka Jaćmierz
LKS Wzdów
1:3
LKS Hłudno
LKS Górki
1:2
Orły Jabłonka
Zryw Dydnia
1:0
San Nozdrzec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Golcowa
2:1
LKS Górki
LKS Hłudno
9:1
Zryw Dydnia
Victoria Niebocko
6:2
LKS Wzdów
Jutrzenka Jaćmierz
3:0*
Orły Jabłonka
San Nozdrzec
0:1
Sokół Trześniów
JKS Jasionów
5:0
Sokół Domaradz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
1:1
JKS Jasionów
Zryw Dydnia
1:11
Victoria Niebocko
LKS Wzdów
0:4
Jutrzenka Jaćmierz
Orły Jabłonka
1:3
LKS Golcowa
Sokół Domaradz
3:0
San Nozdrzec
Sokół Trześniów
0:1
LKS Hłudno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Hłudno
1:0
Sokół Domaradz
Victoria Niebocko
1:2
Sokół Trześniów
LKS Wzdów
5:0
Zryw Dydnia
San Nozdrzec
1:5
LKS Górki
JKS Jasionów
2:2
Orły Jabłonka
Jutrzenka Jaćmierz
3:4
LKS Golcowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Golcowa
4:1
JKS Jasionów
Sokół Trześniów
2:0
LKS Wzdów
Orły Jabłonka
2:0
San Nozdrzec
Sokół Domaradz
3:3
Victoria Niebocko
LKS Górki
5:1
LKS Hłudno
Zryw Dydnia
0:5
Jutrzenka Jaćmierz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Hłudno
- : -
Orły Jabłonka
Zryw Dydnia
- : -
Sokół Trześniów
Victoria Niebocko
- : -
LKS Górki
LKS Wzdów
- : -
Sokół Domaradz
San Nozdrzec
- : -
LKS Golcowa
Jutrzenka Jaćmierz
- : -
JKS Jasionów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Golcowa
- : -
LKS Hłudno
LKS Górki
- : -
LKS Wzdów
JKS Jasionów
- : -
San Nozdrzec
Orły Jabłonka
- : -
Victoria Niebocko
Sokół Domaradz
- : -
Zryw Dydnia
Sokół Trześniów
- : -
Jutrzenka Jaćmierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości